Panadol Ultra Rapide šumivé tablety

Panadol Ultra Rapide šumivé tablety

Panadol Ultra Rapide šumivé tablety s rýchlym nástupom účinku. Pôsobí proti stredne silnej až silnej bolesti a znižuje horúčku. Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje horúčku. Kofeín zosilňuje jeho účinok. Kodeín tiež tlmí kašeľ. Panadol Ultra Rapide obsahuje kombináciu liečiv, ktorá prináša úľavu od stredne silnej až silnej bolesti. Zloženie tabliet umožňuje rýchlejšie vstrebávanie a tým aj nástup účinku. Úľava pri bolesti - reumatického pôvodu, chrbtice a krížovej oblasti, hlavy vrátane migrény, zubov, pri menštruácii, pri zápale prínosových dutín a bolesti hrdla. Panadol Ultra Rapide tiež prináša úľavu pri príznakoch chrípky a prechladnutia a znižuje horúčku.
Zloženie: Liečivá: jedna šumivá tableta obsahuje 500 mg paracetamolu, 8 mg kodeíniumfosfát hemihydrátu a 30 mg kofeínu, Pomocné látky: obsahuje tiež 398 mg sodíka, sorbitol a sacharín a i.
Výrobca: Haleon Czech Republic s.r.o.
Príprava: Dávkovanie: Dospelí: 1-2 tablety rozpustené v polovici pohára vody 1 až 4-krát denne. Ďalšia dávka sa opakuje najskôr po 4 hodinách. Maximálne možno užiť 8 tabliet počas 24 hodín. Na vnútorné použitie. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa. Ďalšie informácie pozri v písomnej informácii pre používateľa. Nepoužitý liek vráťte do lekárne.
Ostatné informácie: Ochranné známky sú vlastnené alebo licencované skupinou spoločností GSK. ©2019 skupina spoločností GSK alebo poskytovateľ príslušnej licencie. Výdaj lieku nie je viazaný na lekársky predpis.
Bezpečnosť: Upozornenie: Obsahuje paracetamol. Neužívajte súbežne s inými liekmi obsahujúcimi paracetamol. Užívanie vyšších než odporúčaných dávok môže viesť k riziku závažného poškodenia pečene. Neužívajte dlhšie ako 3 dni bez porady s lekárom! Liek nesmiete užívať: - ak ste alergický na liečivá, opioidné analgetiká (silné lieky proti bolesti) alebo ďalšie zložky lieku; - ak viete, že veľmi rýchlo metabolizujete kodeín na morfín; - ak máte závažné ochorenie obličiek; - ak máte závažné ochorenie pečene a pri žltačke; - pri súbežnom podávaní liekov poškodzujúcich pečeň; - pri hemolytickej anémii, alkoholizme a pri deficite enzýmu glukózo-6-fosfátdehydrogenázy; - pri prebiehajúcom záchvate prieduškovej astmy a pri dýchavičnosti; - ak trpíte srdcovým zlyhávaním sprevádzajúcim chronické pľúcne ochorenie; - pacienti s úrazom hlavy alebo so zvýšeným vnútrolebečným tlakom; - pacienti po operácii žlčových ciest; - na úľavu od bolesti u pacientov do 18 rokov; - ak dojčíte. Liek má mierny vplyv na schopnosť viesť vozidlá a obsluhovať stroje. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.
Skladovanie: Uchovávajte pri teplote do 25 °C.
Distribútor: Haleon Slovakia s.r.o.
Galvaniho 7/A 821 04 Bratislava 2 tel.: +421 248 261 111 cz.info@gsk.com www.gsk.com

Podobné zľavy

Abbazia Šumivé Jasné Vino
Hubert Club Šumivé vino biele Brut
Finish Tablety do umývačky riadu
Corega Čistiace tablety
Finish tablety All in 1 Power
Jar Tablety do umývačky
Dontodent tablety na čistenie zubov
Mivolis Calcium + D3 tablety
Tablety do umývačky All-in-One Glanz Meister
Nicolaus ultra jemná
Naturella Ultra Normal hygienické vložky
Libresse Ultra hygienické vložky
Always Ultra Normal hygienické vložky
Naturella Ultra Dámske hygienické vložky
Innesse Ultra dámske hygienické vložky
S-QUITO free Ultra Protect repelent proti hmyzu
Head & Shoulders Men Ultra šampón na vlasy
Odlakovač na nechty Protect/Ultra Strong Be Beauty
Ultra Prací prášok Color
Ultra Expert Kapsuly na pranie Color
Femina Ultra Comfort Hygienické vložky
GESKE GERMAN BEAUTY TECH ultra hydratačná pleťová maska

Copyright © idemnanakup.sk 2025