Produkt momentálne nieje v akcii v žiadnom sledovanom reťazci.
Pri prechladnutí znižuje horúčku, tlmí bolesti, uľahčuje dýchanie nosom a potláča pocit bolesti laku v uchu.
Zloženie: Každá filmom obalená tableta obsahuje 200 mg ibuprofénu a 30 mg pseudoefedrínium-chloridu
Príprava: Na vnútorné použitie. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa.
U dospelých je zvyčajné dávkovanie 1 - 2 filmom obalené tablety 3-krát denne počas trvania príznakov, nie dlhšie ako 7 dní. Maximálna denná dávka je 6 filmom obalených tabliet v priebehu 24 hodín.
Nepoužitý liek vráťte do lekárne.
Ďalšie informácie pozri v písomnej informácii pre používateľa.
Ostatné informácie: Výdaj lieku nie je viazaný na lekársky predpis.
Bezpečnosť: Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred svetlom.
Obsahuje alergény: mlieko
Distribútor: STADA Arzneimittel AG
Stadastrasse 2-18
D-61118 Bad Vilbel
Nemecko
www.stada.sk